svētdiena, 2017. gada 12. marts

Ieteikumi par džinsiem

Kad Jūs meklējat perfektus džinsus Jūsu figūrai, izvairieties no dažām lietām, kas ir modē, it īpaši no “mammu biksēm” ar augstu vidukli un konusveida starām. Tās bija tendence deviņdesmitajos gados, bet ir ļoti slikta izvēle mūsdienās. Tāpat ir labāk izvairīties no biksēm ar zemu jostasvietu, kas atklās visu lieko, ko Jūs esat uzkrājusi uz sava vidukļa.

No pirmā acu uzmetiena, piegriezuma un vidukļa izvēle var nešķist svarīga, bet tad Jūs pirksiet jebko, kas derēs. Tā vietā, Jums jāpievērš uzmanība tam, kāds ir bikšu staru piegriezums. Ņemiet vērā, vai tās ir zvanveida bikses, vai arī tās ir konusveida, šauras vai platas.

Kas ir kas?

Nevar noliegt, ka šauras bikses daudz labāk izskatās kopā ar zābakiem vai augstiem papēžiem. Ja Jūs gatavojaties vilkt lielu, brīvu džemperi kopā ar džinsiem, zābaki varētu būt laba izvēle. Jūs varat valkāt īsus zābakus vai garus zābakus ar šauriem džinsiem, bet džinsus vislabāk ir vilkt zem zābakiem. Vasarā plats tops ar kuplām piedurknēm un mazu, apaļu kakla izgriezumu ir ideāls kopā ar Jūsu džinsiem un ziemā tie izskatās tikpat labi kopā ar īsu džemperkleitu.

Bikšu izvēle

Jūsu bikšu izvēle lielā mērā būs atkarīga no Jūsu auguma, īpaši no kāju garuma. Ja Jums ir garas un tievas kājas, Jums nav nepareizas izvēles, jo lielākā daļa preču izskatīsies lieliski. Pievērsiet uzmanību platākiem džinsiem, kas glaimos Jūsu figūrai un pievienos vairāk formīguma Jūsu kājām. Šie platie džinsi atšķiras no džinsiem ar platiem galiem, jo tie kļūst platāki pie ceļa. Ja Jums ir mazāks augums, labāk ir izvēlēties taisnu piegriezumu, kas vizuāli pagarinās kājas.

Bikses ar augstu vidukli

Bikses ar augstu vidukli tiek burtiski izķertas no plauktiem, bet pirms pievienošanās pūlim, paturiet prātā dažus noderīgus padomus. Pirmkārt, kas atšķir šīs bikses no iepriekš minētajiem “mammas džinsiem”, ir platākas staras, kas līdzsvaro gurnu platumu un vizuāli pagarina kājas. Šis konkrētais sieviešu džinsu pāris uzsver mazāku vidukli, lai akcentētu šo Jūsu figūras daļu ar tievu jostu un krekliņu ar augstu apkakli. Pieskaņojiet augstpapēžu kurpes vai platformas, lai vēl vairāk vizuāli pagarinātu kājas.

Zinot, kā izmantot jaunāko sieviešu apģērbu, lai izceltu savus labākos aktīvus, Jūs noteikti varēsiet justies jaunāka. Lieciet citiem atskatīties un apšaubīt Jūsu patieso vecumu! Tas viss ir iespējams ar perfektu pāri sieviešu džinsu.